ورود نخستین تویوتا لندکروز ۲۰۱۶ به ایران
ورود نخستین تویوتا لندکروز ۲۰۱۶ به ایران

اولین تویوتا لندکروز ۲۰۱۶ وارد منطقه آزاد اروند شد.

تغییرات تویوتا لندکروز ۲۰۱۶ را می توان در تزئینات داخلی خودرو خصوصا در قسمت عقب، تغییرات چراغ جلو و ترکیب بندی عقب خودرو به وضوح مشاهده کرد.

قسمت جلوی این خودرو طراحی کاملا جدیدی دارد که شامل مجموعه چراغ های جلوی نوین، جلوپنجره بال شکل بزرگ تر و سپری جدید با مجموعه چراغ های مه شکن بازطراحی شده است.

چراغ های جلوی جدید این خودرو دارای ساختار LED و هم چنین LEDهای دید در روز است و نمای عقب آن کمترین تغییرات را تجربه کرده است. چراغهای عقب با همان حالت قبلی است با این تفاوت که به  LED  مجهز شده است.
با ورود به کابین تغییرات آن کاملا قابل ملاحظه است.داخل کابین  از بالشتک‌های نرم‌تر بر روی تمامی صندلی‌ها استفاده شده و همچنین ضخامت برخی قطعات بکار رفته در داخل کابین هم نسبت به قبل بیشتر شده است.

از دیگر امکانات داخلی کابین هم می‌توان به یک صفحه نمایشگر ۴٫۲ اینچی TFT چند رسانه‌ای در کنسول مرکزی و یک صفحه نمایشگر بزرگ ۹ اینچی به جای ۸ اینچی مدل اصلی برای سیستم سرگرمی سرنشینان عقب، شارژر بی‌سیم با خروجی ۱۲ ولتی و… اشاره کرد.
موتور ۸ سلیندر این خودرو که ۵٫۷ لیتری است، ۳۸۱ اسب بخار قدرت دارد و با گیربکس ۸ دنده که برای این خودرو در نظر گرفته شده، مشکل شتاب پایین آن نیز در مدل های قدیمی برطرف شده است.

به کانال های رسمی سوپاپ در تلگرام و اینستاگرام بپیوندید :

https://telegram.me/supap
https://instagram.com/supap.ir

 

 

نظرات (7)

 1. dapna@supap.ir

  2میلیارد 800میلیون

 2. dapna@supap.ir

  اخرته فقط نمیدونم چرا تویوتا مثل ماشینای دیگه داخلیشو خوب کار نمیکنه

 3. dapna@supap.ir

  اصلا ارزش نداره

 4. dapna@supap.ir

  حرف نداره خيلي عالي حيف كه خيلي گرانه

 5. dapna@supap.ir

  in mashin pelak nemishe aslan vared nemishe magar in ke mantaghe azad biaran onam chan mah

 6. dapna@supap.ir

  ماشین فقط نیسان.NISSAN

 7. dapna@supap.ir

  قيمتش چنده؟!

نظر شما