آگهی همزمان در صفحه نیازمندیها

در نظر داشته باشید کلیه آگهی های همزمان در صفحه نیازمندیهای روزنامه در نوبت بعد چاپ خواهند شد. یعنی اگر شما آگهی خود را قبل از تعطیلات رسمی و یا روز چهار شنبه هر هفته به سوپاپ بسپارید آن آگهی در نوبت چاپ یک روز بعد از پایان تعظیلات و یا روز شنبه چاپ خواهد شد.

 

 

 

انجام معاملات

 • در نظر داشته باشید که سوپاپ، صرفا جهت ارتباط بهتر بین فروشنده و خریدار فعالیت میکند و هیچ دخل و تصرفی در قیمت گذاری ها نداشته و نخواهد داشت. 
 • هرگز قبل از تائید نهایی فروشنده و قبل از رویت وسیله نقلیه مورد نظر خود، اقدام به جابجایی هیچ وجهی ، چه به صورت کارت به کارت و چه به صورت نقدی نفرمائید.
 • لطفا به هیچ وجه تا زمانی که مبلغ کل خودرو را در حساب بانکی خود تثبیت نکرده اید اقدام به صدور سند و یا مجوز فک پلاک نفرمائید.

بدیهیست مسئولیت چنین رفتاری بر عهده شما خواهد بود.

ثبت نام

 • توافق کامل شما با شرایط مندرج در متن، شرط عضویت و پذیرش شما به عنوان عضو و همراه تارنمای سوپاپ ( supap.ir ) می‌باشد.
 • كاربران باید هنگام ثبت نام، فرم ثبت نام را با اطلاعات صحيح و به طور كامل تکمیل نمايند. بديهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، تارنمای سوپاپ ( supap.ir ) می‌تواند نام کاربری را از لیست کاربران خود حذف نماید.
 • هر کاربر تنها حق انتخاب یک پست الکترونیک  را دارد و در صورت مشاهده فعالیت  او با بیش از یک نام، حساب کاربری وی محدود و /یا معلق خواهد شد.
 • با قبول شرایط و ثبت عضویت در تارنمای سوپاپ ( supap.ir ) این اطمينان را می‌دهيد که از اين تارنما برای رسيدن به مقاصدی که بر خلاف قوانين موضوعه و يا شرايط استفاده از تارنما می‌باشد، استفاده ای نخواهيد کرد. کاربران از تارنمای سوپاپ ( supap.ir ) نباید به گونه‌ای استفاده کنند که باعث آسيب، از کار انداختن و يا معيوب ساختن تارنما شوند. همچنين شما مجاز به دسترسی يا تلاش برای دسترسی به اطلاعات، محتويات يا ورودی‌هايی که تعمدا به طور متعارف در دسترس شما قرار نگرفته يا از طريق صفحات تارنما ارائه نشده‌اند، نبوده و نخواهید بود.

حریم شخصی

 • تارنمای سوپاپ ( supap.ir ) به اطلاعات مخفى يا خصوصی اشخاصى كه از خدمات تارنما استفاده می‌كنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‌كند.
 •  تارنمای سوپاپ ( supap.ir ) متعهد می شود در حد توان از حريم شخصی کاربران دفاع کند و در اين راستا اقدام به توسعه فن آوری مورد نياز برای هرچه مطمئن تر و امن‌تر شدن فضای تارنما کرده و خواهد کرد. در واقع با استفاده از تارنمای سوپاپ ( supap.ir )، شما رضايت خود را از اين تارنما نشان می‌دهيد.
 • تارنمای سوپاپ ( supap.ir ) از اطلاعات شخصی شما برای عملکرد تارنما و تامين سرويس‌هايی که شما درخواست کرده‌ايد استفاده می‌کند. تارنمای سوپاپ ( supap.ir ) همچنين ممکن است از طريق نظرسنجی‌ها با شما ارتباط برقرار کند تا بتواند نظر شما را در مورد سرويس‌های  جاری يا امکان ارائه سرويس‌های جديد جويا شود.
 • شما با قبول این بند به تارنمای سوپاپ ( supap.ir ) این اجازه را میدهید که فهرست اعضای خود که مشمول شما نیز میشود و اطلاعات آن را با  اشخاص حقیقی و حقوقی مرتبط با فعالیت تارنما به اشتراک بگذارد و  اما ممکن است گاه به گاه، از طرف شرکای تجاری خود برای اطلاع رسانی در مورد پيشنهاداتی که ممکن است مورد علاقه شما باشد، با شما تماس بگيرد. در اين حالت، اطلاعات منحصر به فرد شما (پست الکترونیک، نام، آدرس، تلفن) به اشخاص و طرفين خارجی واگذار می‌شود.
 • تارنمای سوپاپ ( supap.ir ) صفحاتی را که بازديدکنندگان تارنما مشاهده می‌کنند، رديابی می‌کند تا به این ترتیب، تعيين کند چه سرويس‌هايی از بيشترين محبوبيت برخوردار هستند. اين اطلاعات در محتويات تبليغاتی درون تارنما يا عملکرد بهتر سرويس‌ها مورد استفاده قرار می‌گيرد.
 • تنها مرجع رسمی مورد تاييد ما برای ارتباط با شما، پايگاه رسمی اين سامانه يعنی supap.ir است . بدیهی است با هيچ روش ديگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‌های رسمی و تاييد شده در تارنما، تماسی با شما از طرف تارنمای سوپاپ ( supap.ir ) برقرار نخواهد شد.
 • تارنمای سوپاپ ( supap.ir ) هيچ گونه تارنمای اينترنتی با آدرسی غير از supap.ir   ندارد و هيچگاه با روش‌های مذکور تماسی از طرف تارنمای سوپاپ ( supap.ir ) با شما ارتباط برقرار نخواهد شد.

ثبت آگهی

 • آگهی های ثبت شده از سوی شما کاربران، ابتدا توسط سوپاپ ( supap.ir ) تائید و سپس به نمایش عمومی در خواهد آمد.
 • هر آگهی صرفا جهت نمایش اطلاعات یک وسیله خواهد بود و درصورت ارائه اطلاعات اضافی در مورد وسایل موتوری دیگر، آن آگهی به بصورت اتوماتیک حذف خواهد شد.
 • تارنمای سوپاپ ( supap.ir ) اقدام به دريافت اطلاعاتی می کند که در صورت نیاز بر مبناي آن ، بتواند ارتباط خود را با هواداران و اعضا ی خود بیشتر کند. همچنين تارنمای سوپاپ ( supap.ir ) مبادرت به جمع‌آوری اطلاعات آماری می‌نمايد که مربوط به سخت افزار و نرم افزار رايانه شما می‌باشد که به طور خودکار توسط تارنمای سوپاپ ( supap.ir )  ثبت می شود. اين اطلاعات می تواند شامل آدرس IP، نوع مرورگر، نام حوزه اينترنتی و زمان‌های دسترسی به سايت باشد. اين اطلاعات توسط تارنمای سوپاپ ( supap.ir ) برای انجام عمليات بهتر، حفظ کيفيت سرويس‌ها و تامين اطلاعات آماری مورد استفاده قرار می‌گيرد.
 • سوپاپ ( supap.ir ) تمام تلاش خود را در ایجاد ثبات در بازار، به کار خواهد بست لذا چنانچه قیمت وسائل موتوری آگهی و درج شده در حیطه ی قیمت های از پیش تعیین شده و عرف نباشد، سوپاپ ( supap.ir ) بنا به صلاحدید قیمت را حذف و یا به توضیحات آگهی منتقل خواهند کرد.
 • ارائه هر نوع توضیح غیر از توضیحات مربوط به خودروی آگهی شده شامل (نمایشگاه،نمایندگی،رنگبندی،تعداد....) بصورت خودکار حذف خواهد شد.
 • شما با قبول این بند اعلام کرده و این تضمین را به سوپاپ ( supap.ir ) میدهید که تمام اختیارات لازم، شامل: حقوق و مجوز ارسال فایل ها ، تصاویر و اطلاعات را به تارنمای سوپاپ ( supap.ir ) دارید و فایل ها و اطلاعات ارسالی هیچ تجاوز و یا اخلالی در کپی رایت، علامت تجاری، ثبت اختراع و یا سایر حقوق مالکیت فکری نخواهد داشت، بدیهیست فایل ها و اطلاعات ارسالی شما نباید هیچگونه قوانین یا مقررات قابل اجرا را نقض کند و باعث خسارت وارد کردن به هیچ شخصی نخواهد شد. شما توافق می کنید که  تارنمای سوپاپ ( supap.ir )، واحد های وابسته اش، مجوز دهنده ها، مدیران، کارکنان، عوامل و پیمانکاران آن را علیه هرگونه ادعا، هزینه، خواسته، از جمله هزینه های وکالت ناشی از موارد زیر حمایت کرده، غرامت پرداخت کرده و مصون می دارید و به سوپاپ ( supap.ir ) این مجوز را میدهید تا هر گونه توزیع، انتشار، عدم انتشار، حذف، پاک کردن، انتقال، ویرایش و یا هر استفاده دیگر از فایل ها و اطلاعات ارائه شده  را صرفا با نظر خود تغیر دهد.
 • کاربرانی که از عضویت سوپاپ ( supap.ir ) گالری و همکار استفاده می کنند در صورت هر گونه استفاده نادرست بدون هیچگونه تذکری حساب کاربری شان مسدود گشته و موارد استفاده نادرست مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت. بدیهیست وجه پرداختی به هیچ عنوان برگشت داده نخواهد شد.
 • چنانچه کاربران با ایجاد کاربری های مختلف با ارائه ی قیمت های نامناسب و یا توضیحات نادرست به نوعی سعی در بهم ریختگی و آشفتگی و ایجاد نوسان قیمت در بازار را داشته باشند بدون هیچگونه تذکری کاربری آنها مسدود یا حذف خواهد شد.
 • شما با قبول این بند اعلام میدارید که وسیله موتوری که قصد آگهی فروش و یا اجاره آن را دارید، تحت تصرف و مالکیت شماست و شما اجازه انتقال مالکیت خودروی آگهی شده را به خریدار دارید، بدیهیست که شما تمایل به فروش و یا اجاره مورد آگهی شده با قیمت و مشخصات عنوان شده  را نیز دارید.
 • شما میبایست حداکثر ظرف 72 ساعت پس از انجام فرایند فروش و یا اجاره ی مورد آگهی شده ، اقدام به ذکر آن در تارنما بنمائید.
 • تارنمای سوپاپ ( supap.ir ) هیچ تضمینی در مدت زمان فروش و یا اجاره مورد آگهی شما، نداشته و نخواهد داشت و شما در هر شرایطی ملزم به پرداخت هزینه آگهی ارسالی خواهید بود.
 • در متن آگهی نباید از کلمات غیر فارسی  استفاده کرد،  در صورت مشاهده، آگهی به بصورت اتوماتیک حذف خواهد شد.
 • سوپاپ وجوه دریافتی برای ثبت آگهی را به هیچ عنوان عودت نداده و نخواهد داد.

 

سرویس های جمعی

 • تارنمای سوپاپ ( supap.ir ) ممکن است دارای امکاناتی با قابليت مشارکت عمومی موسوم به سرويس‌های جمعی، همچون اتاق گفتگو، تابلوی اعلانات، تالار گفتگو، نقد، گروه‌های خبری، پست الکترونیکی، و سرويس‌های ديگری باشد که برای تسهيل ارتباط شما با ديگران ارائه می شوند. شما با قبول این بند توافق می کنيد که از امکانات مذکور، فقط و فقط برای ثبت، ارسال و دريافت پيام‌هايی استفاده کنيد که در چارچوب قوانین و مصادیق جرایم رایانه‌ای عنوان مجرمانه نداشته و نخواهد داشت.
 • تارنمای سوپاپ ( supap.ir ) الزامی به ديدبانی و کنترل سرويس‌های جمعی ندارد. با اين وجود تارنمای سوپاپ ( supap.ir ) اين حق را برای خود محفوظ می دارد که محتويات ارسال شده در سرويس‌های جمعی را مرور و هرگونه ورودی نامناسب را به تشخیص و صلاحدید خود حذف نمايد.
 • چنانچه اطلاعات ناقص از سوی شما ارائه گردد، سوپاپ ( supap.ir ) بر اساس صلاحدید فنی خود اقدام به اصلاح و یا حذف اطلاعات ارائه شده می نماید، لذا حداکثر دقت خود را در درج آگهی ها بنمایید.
 •   تارنمای سوپاپ ( supap.ir )  ممكن است امکانات خود را به هر دليلى در زمان‌های مختلف و بدون اطلاع قبلی، تغيير دهد و حق تغيير شرايط این امکانات نيز برای تارنمای سوپاپ ( supap.ir )  محفوظ خواهد بود. بنابراين، شرايط استفاده از مزایای تارنمای سوپاپ ( supap.ir )  هر از گاهی روزآمد خواهد شد. شما توافق می کنيد که استفاده مستمر شما از تارنما به معنی پذيرش هرگونه تغيیر می باشد. در صورتی که شرايط استفاده از سرويس ها دستخوش تغيیرات عمده شود اطلاع‌رسانی از طریق این تارنما انجام می‌شود.

مشاهده تخلف

کلیه افراد حقیقی و حقوقی با قبول این بند خود را مسئول میدانند که با مشاهده ی هر گونه مورد شبهه برنگیز و جعلی صرف نظر از عرف جامعه و بازار نسبت به معرفی و گزارش آن مورد به مسئولین تارنما اقدام کنند. تارنمای سوپاپ ( supap.ir )  خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند. لطفا در صورت مشاهده ی هرگونه تخلف، موارد مشاهده شده را حتما از طريق كانال‌های ارتباطي ذكر شده در صفحات ، با ما در ميان بگذاريد.

استفاده از محتوا

 • خدمات و محتويات تارنما، صرفا براى استفاده شخصى/سازمانی عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از اين اطلاعات پيگرد قانوني داشته و هيچ فرد حقيقي، حقوقي يا تارنمای دیگری به هيچ عنوان، نمي تواند از اطلاعات موجود در تارنمای سوپاپ ( supap.ir ) براى فروش، توليد مجدد يا ايجاد ترافيك در تارنمای خود استفاده نمايد مگر به شرط تائید و تصویب سوپاپ و یا وکیل قانونی او.
 •  استفاده از محتويات تارنمای سوپاپ ( supap.ir ) برای سایر تارنماها و وبلاگ های شخصی ،تنها به شرطی که منافع تجاری مد نظر نباشد، با ذکر منبع يا آدرس تارنمای سوپاپ ( supap.ir ) مجاز می‌باشد.
 •  اطلاعات موجود در تارنمای سوپاپ ( supap.ir ) از منابع و داده های شخصی جمع آوری و در تار نما قرارداده شده است. ممکن است اطلاعات و سرويس‌های موجود ارائه شده در تارنمای سوپاپ ( supap.ir ) در مواردي غير دقيق يا دارای خطاهای نگارشی باشد. تارنمای سوپاپ ( supap.ir ) مسئوليتي را در قبال اطلاعات ارائه شده برعهده نداشته و نخواهد داشت. بدیهی است تارنمای سوپاپ ( supap.ir ) به طور مستمر و پیگیر اقدام به بروزرسانی اطلاعات خواهد كرد.

·        هر گونه  کپی برداری از اطلاعات آگهی های تارنمای سوپاپ میبایست همراه با صدور مجوز کتبی از سوی سوپاپ بوده و در غیر این صورت طبق ماده 12 از فصل سوم قانون جرایم رایانه ای با متخلفین برخورد خواهد شد.

·        تارنمای سوپاپ ( supap.ir ) ممکن است دارای پیوندهايی به تارنماهای ديگر باشد و آنها  تحت کنترل تارنمای سوپاپ ( supap.ir ) نيستند و تارنمای سوپاپ ( supap.ir ) هيچ مسئوليتی در قبال محتويات آنها شامل (و نه محدود به) پیوندهای ديگری که ممکن است در آنها وجود داشته باشد، نداشته و نخواهد داشت. تارنمای سوپاپ ( supap.ir ) اين پیوندها را صرفا برای سهولت کاربران خود فراهم کرده است و وجود هر يک از اين پیوندها به معنی تائيد يا هر نوع ارتباط تارنمای سوپاپ ( supap.ir ) با اداره کنندگان آنها نبوده و نخواهد بود. تارنماهايى كه در آگهی‌ها يا صفحات  تارنمای سوپاپ ( supap.ir ) پیوند داده می شوند، توسط افرادی خارج از تارنمای سوپاپ ( supap.ir ) اداره می‌شوند لذا تارنمای سوپاپ ( supap.ir ) نمی تواند در مورد آنها هیچگونه ضمانتی داشته باشد.

 •  شما با قبول مندرجات فوق توافق می‌کنيد ، مسئوليت هر گونه خسارت و آسيب احتمالی وارده به راﻳﺎنه تان را از طرﻳﻖ وﻳﺮوس يا فايل های مخرب ديگر،که می تواند ناشی از درﻳﺎفت و استفاده از داده‌ها و فایل‌های متعلق به تارنماهای پیوند شده در تارنمای سوپاپ ( supap.ir ) باشد، خود برعهده خواهيد داشت.
 • تارنمای سوپاپ ( supap.ir ) هيچ گونه مسووليتي را در رابطه با حذف شدن صفحات تارنمای خود و يا پیوندهای مرده نمی‌پذيرد. خدمات تارنما «آنگونه که هست» ارائه می شود و تارنمای سوپاپ ( supap.ir ) تحت هيچ شرايطي مسووليت تاخير يا عدم کارکرد تارنما را که می تواند ناشى از عوامل طبيعى، نيروى انسانی، مشکلات اينترنتى، خرابی تجهيزات كامپيوترى، مخابراتى و غيره باشد بر عهده نداشته و نخواهد داشت.
 • سوپاپ ( supap.ir ) در حال حاظر در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس‌‏ها، تراکنش‏‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. بدیهیست در صورت ایجاد هر گونه نمایندگی مراتب از طریق تارنما به اطلاع عموم خواهد رسید.
 • اين توافق نامه تحت قوانين کشور جمهوری اسلامی ايران تنظیم و منعقد می گردد و به معنی توافق کامل کاربر با شرايط استفاده از تارنمای سوپاپ ( supap.ir ) خواهد بود و جايگزين کليه توافقات قبلی يا جاری محسوب می شود.
 • استفاده از ابزارهای هک ، جهت مرور یا نسخه برداری از اطلاعات ممنوع بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت.