چرا باید آگهی خود را در سوپاپ ثبت کنم ؟

مردم ایران مانند تمام مردم دنیا، علاقه مند به دسترسی آسان و سریع به خدمات مورد نیاز خود هستند !

گروه سوپاپ با تلاشی بسیار توانسته با بهره گیری از آخرین فناوریهای روز دنیا امکانات بی شماری را جهت انجام امور مرتبط با فرآیند های درج آگهی و فروش وسائل نقلیه موتوری در کشور ایران به شما تقدیم کند، امکاناتی ساده و کاربردی برای ارتباط با مخاطب خاص که در کنار تعرفه های بسیار منطقی و جذاب این امکان را به شما داده تا مورد آگهی خود را با هزاران نفر به اشتراک بگذارید.

شما همیشه بهترین داور هستید ! 

چرا شماره پیامک سوپاپ  100078727 است ؟

78727 یعنی سوپاپ !

اگر شما صفحه تلفن خود را با دقت ببینید متوجه حروف در زیر هر عدد خواهید شد و اگر آن حروف را کنار یکدیگر دهید ترکیب سوپاپ یا به عبارت دیگر 78727 شکل خواهد کرفت !

همین جزئیات است که سوپاپ را متمایز نموده ! 

چگونه میتوان اعتبار خود را افزایش دهم ؟

کافیست به حساب کاربری خود وارد شده و در قسمت راست پنل کاربری بر روی شارژ حساب کاربری کلیک کرده و کد مورد نظر خود را جهت افزایش اعتبار خود وارد کنید

آگهی همزمان در همشهری چگونه کار میکند ؟

شما میتوانید در هنگام ثبت آگهی خود در سوپاپ، به صورت همزمان درخواست نشر آگهی خود را در صفحه نیازمندیهای روزنامه همشهری داشته باشید. برای اینکار کافیست تا متن مورد نظر خود را وارد کرده و آگهی را ثبت کنید. پس از ثبت و تکمیل فرآیند، کارشناسان همشهری با شما تماس خواهند گرفت و نسبت به درج آگهی شما، در روزنامه ی همشهری اقدام خواهند کرد. 

برای دریافت کد هدیه 10000 تومانی بعد ازعضویت در کانال سوپاپ چه باید کرد ؟

شماره  " پین کد "  برای شما از طریق تلگرام ارسال خواهد شد.

 

سوپاپ کد چیست ؟

سوپاپ کد همان کد انحصاری و اختصاصی مرتبط با وسیله نقلیه ی آگهی شده از طرف شماست.  شما تنها کافیست که با ارائه ی این کد به مخاطبین خود، این امکان را دهید تا در میان هزاران آگهی موجود در تارنما، فقط و فقط آگهی شما را مورد بازدید قرار دهند. با این کار شما میتوانید با مشتری احتمالی خود، به صورت رودر رو و بی واسطه مذاکره کنید.

پس همیشه سوپاپ کد خود را، به خاطر داشته باشید و در صورت تماس از طرف خریدار احتمالی ، آن را با وی به اشتراک بگذارید.

آیا میتوان از بیش از یک نام کاربری استفاده کرد ؟

خیلی ساده " بله " ، شما میتوانید از تعداد بی شماری نام کاربری استفاده کنید. اما باید به این نکته توجه داشته باشید که سوپاپ خدمات خود را به واسطه ی شماره تلفن همراه شما ارائه میدهد . لازم به ذکر است هیج محدودیتی در مقابل شما، برای ثبت شماره ی تلفن همراه بیش از یک ، برای هر کاربر نیست.

کد تخقیف سوپاپ چیست و چگونه عمل میکند ؟

برای استفاده از کد تخفیف سوپاپ با نام کاربری خود، سرویس و تعرفه ی مورد نظر خود را انتخاب کرده و پس از بررسی جزئیات آگهی، در قسمت ثبت کد سوپاپ، کد مربوطه را وارد نموده و گزینه ثبت را انتخاب نمائید. به این ترتیب هدیه به حساب کاربری شما واریز خواهد شد.

لطفا در هنگام ورود  کد تخفیف ، از صحت و اعتبار آن کد اطمینان حاصل نمایید.

کد های تخقیف سوپاپ فقط یک بار قابل استفاده می باشند.

کد های تخفیف منحصر به فرد نیستند، لذا در حفظ آن دقت لازم را مبذول فرمائید . زیرا سوپاپ قادر به صادر کردن کد المثنی نیست.

در هر ثبت، شما میتوانید از تعداد بی شماری کد تخفیف استفاده کنید.

مبلغ کد تخفیف سوپاپ به حساب کاربری شما واریز خواهد شد و تا زمان خرید سرویس و خدمات جدید از سوپاپ ، در حساب شما باقی خواهد ماند.

لطفاً توجه داشته باشید که بعضی از کد ها دارای مدت اعتبار میباشند ، لذا تا قبل از اتمام اعتبار، سرویس مورد نظر خود را انتخاب کنید.

آیا من میتوانم هر وسیله را به هر قیمتی که صلاح بدانم در سوپاپ تبلیغ کنم ؟

شما میتوانید، اما این نکته را باید یادآوری کنیم که سوپاپ به هیچ عنوان قصد ایجاد شکاف در بازار را، به واسطه ی قیمت های غیر موجه از طرف بعضی کاربران غیر مسئول ندارد. لذا در صورت مشاهده ی قیمت نادرست ( خیلی بالاتر و یا خیلی پایین تر از عرف بازار ) نسبت به حذف قیمت و یا انتقال آن به بخش توضیحات اقدام خواهد کرد.

چند نوع حساب کاربری درسوپاپ وجود دارد؟

شما برای مشاهده ی تمامی آگهی ها و استفاده از سرویس ها، هیچ نیازی به ساخت اکانت و/یا حساب کاربری در سوپاپ ندارید به هر حال سوپاپ دو نوع حساب کاربری را یکی برای صاحبان گالری های فروش خودرو و دیگری را برای آن دسته ار افرادی که مایل به ثبت آگهی و استفاده از خدمات سوپاپ میباشند، ایجاد کرده است. 

من چگونه میتوانم شکایت خود را از هر آگهی به اطلاع برسانم ؟

شما با مراجعه به هر صفحه آگهی، میتوانید با انتخاب یکی از موارد اشکال در آگهی، سوپاپ را در جریان قرار دهید.

پیشاپیش قدردان شما هستیم.

آگهی ثبت شده من در سوپاپ چه موقع عمومی شده و قابل دیدن بین دیگر آگهی هاست؟

تمامی کارشناسان سوپاپ در تلاشند تا آگهی شما را در کمتر از 1 ساعت از زمان بارگزاری نهایی ( وقتی که شما کد آگهی خود را خواهد دید ) بر روی بخش عمومی سایت ( بسته به نوع آگهی شما ) به نمایش در آورند.

آیا من میتوانم با یک بار ثبت آگهی تعداد دو یا چند وسیله را از طریق سوپاپ معرفی کنم ؟

خیر - هر آگهی مخصوص یک وسیله نقلیه می باشد و دلیل آن تنها کد انحصاری آن آگهی است. شما نمیتوانید از یک کد برای بیش از یک وسیله استفاده کنید.

 

برای ثبت آگهی اجاره خودرو چه کارهایی باید انجام داد ؟

فقط کافیست تا حساب کاربری ویژه صاحبان گالری ها را فعال کرده و در داخل صفحه شخصی خود اقدام به مدیریت این دسته از آگهی ها فرمائید.

آیا من میتوانم سوپاپ کد و یا سوپاپ بن خود را به دیگری انتقال دهم ؟

شما فقط میتوانید سوپاپ کد هایی ( کد های تخفیف ) را که در سامانه ثبت نکرده باشید، به دیگران انتقال دهید ولی در مورد سوپاپ بن ، این امر غیر قابل انجام است. سوپاپ بن ،اعتباریست که در حساب کاربری شما نمایش داده خواهد شد و فقط شما حق استفاده از آن را خواهید داشت.

سوپاپ بن چیست و چگونه کار میکند ؟

سوپاپ بن، کسر مبلغی از پلن آگهی انتخوابی شما در هنگام درج آگهی در سامانه سوپاپ است. شما در انتهای ثبت آگهی خود، سوپاپ بن را در حساب کاربری خود خواهید دید و میتوانید با استفاده از آن آگهی های بعدی خود را با هزینه کمتری به ثبت برسانید.